Övriga - Svenska skogsplantor

Övriga

Michael Kallin

Michael Kallin

Försäljningschef RO Norr

Telefon: 0623–71401

Kontor: Kilåmons plantskola

michael.kallin@skogsplantor.se

Roger Unbeck

Roger Unbeck

Försäljningschef RO Syd

Telefon: 0372-352 36

Kontor: Lagan

roger.unbeck@skogsplantor.se

Mia Gertzell

Mia Gertzell

Försäljningschef RO Mellan

Mobil: 010-544 96 33

Kontor: Vibytorps plantskola, Hallsberg

mia.gertzell@skogsplantor.se

Carin Espes

Carin Espes

Inköps- och kvalitetsansvarig

Telefon: 0271-301 80

Kontor: Alfta

carin.espes@skogsplantor.se

Tom Jägestedt

Tom Jägestedt

Ansvarig marknadsföring och kommunikation

Telefon: 010-544 97 30

Kontor: Vibytorps plantskola, Hallsberg

tom.jagestedt@skogsplantor.se

Stefan Edström

Stefan Edström

Distributionsledare RO Nord

Telefon: 070-308 24 06

Kontor: Vidsel plantterminal, Älvsbyn

stefan.edstrom@skogsplantor.se

Fredrik Jonsson

Fredrik Jonsson

Distributionsledare RO Mellan

Telefon: 070-237 37 66

Kontor: Trekantens plantskola, Kalmar

fredrik.jonsson@skogsplantor.se

Roger Oskarsson

Roger Oskarsson

Distributionsledare RO Syd

Telefon: 0476-158 12

Kontor: Älmhult

roger.oskarsson@skogsplantor.se