Plantskolor

Örjan Bilock

Örjan Bilock

Platschef Vibytorps plantskola

Telefon: 0582-68 69 62

Stationeringsort: Vibytorp

Orjan.Bilock@skogsplantor.se

Peter Boman

Peter Boman

Platschef Kilåmons plantskola

Telefon: 0623-714 03

Stationeringsort: Kilåmon

Peter.Boman@skogsplantor.se

Anders Jonsson

Anders Jonsson

Tf Platschef Älmfors plantskola

Telefon: 0271-301 81

Stationeringsort: Älmfors

Anders.Jonsson@skogsplantor.se

Peter Forsberg

Peter Forsberg

Platschef Stakhedens plantskola

Telefon: 0240-64 46 64

Stationeringsort: Stakheden

Peter.Forsberg@skogsplantor.se

Stefan Ivarsson

Stefan Ivarsson

Platschef Lugnets plantskola

Telefon: 0171-46 88 60

Stationeringsort: Lugnet

Stefan.Ivarsson@skogsplantor.se

Ingemar Karlsson

Ingemar Karlsson

Platschef Trekantens plantskola

Telefon: 0480-382 86

Stationeringsort: Trekanten

Ingemar.Karlsson@skogsplantor.se