Södra Sverige

Carl-Johan Björklund

Carl-Johan Björklund

Kundansvarig skogsvårdsuppdrag

Telefon: 0582-68 69 68

Kontor: Vibytorps plantskola, Hallsberg

Område: Närke och västra Västmanland

carl-johan.bjorklund@skogsplantor.se

Elenor Sol Lärka

Elenor Sol Lärka

Kundansvarig

Mobil: 070-209 24 88

Kontor: Sunne

Område: Värmland, Dalsland, Bohuslän och Norge

elenor.sollarka@skogsplantor.se

Pasi Trollhjärta

Pasi Trollhjärta

Kundansvarig

Telefon: 0582-68 69 65

Kontor: Vibytorps plantskola, Hallsberg

Område: Södermanland

pasi.trollhjarta@skogsplantor.se

Håkan Bernfort

Håkan Bernfort

Kundansvarig skogsvårdsuppdrag

Telefon: 0582-68 69 84

Kontor: Mjölby

Område: Östergötland

hakan.bernfort@skogsplantor.se

Andreas Jönsson

Andreas Jönsson

Kundansvarig

Telefon: 0480-382 84

Kontor: Trekantens plantskola, Kalmar

Område: Kalmar län, Blekinge och del av Skåne

andreas.jonsson@skogsplantor.se

Gustav Nord

Gustav Nord

Kundansvarig

Telefon: 010-544 99 80

Kontor: Mjölby

Område: Östergötland och norra Småland

gustav.nord@skogsplantor.se

Jan Olsson

Jan Olsson

Kundansvarig

Telefon: 0498-24 40 66

Kontor: Hejdes plantterminal, Klintehamn

Område: Gotland

jan.olsson@skogsplantor.se

Ida Sonne Lehnberg

Ida Sonne Lehnberg

Kundansvarig

Telefon: 072-215 46 23

Kontor: Lagan

Område: Jönköpings län och del av Kronoberg

ida.sonnelehnberg@skogsplantor.se

Olof Stenström

Olof Stenström

Kundansvarig

Telefon: 072-216 92 26

Kontor: Simlångsdalen, Halmstad

Område: Hallands län och del av Skåne

olof.stenstrom@skogsplantor.se

Per Timander

Per Timander

Kundansvarig

Telefon: 010-5449534

Kontor: Skövde

Område: Västra Götalands län (utom Bohus och Dalsland)

per.timander@skogsplantor.se

Lars Bengtsson

Lars Bengtsson

Kundansvarig skogsvårdsuppdrag

Mobil: 070-23 87 614

Kontor: Simlångsdalen, Halmstad

lars.bengtsson@skogsplantor.se

Anders Elling

Anders Elling

Kundansvarig skogsvårdsuppdrag

Telefon: 0480-382 83

Kontor: Trekantens plantskola, Kalmar

anders.elling@skogsplantor.se

Mia Gertzell

Mia Gertzell

Försäljningschef RO Syd

Mobil: 010-544 96 33

Kontor: Vibytorps plantskola, Hallsberg

mia.gertzell@skogsplantor.se

Roger Unbeck

Roger Unbeck

Bitr. försäljningschef RO Syd

Telefon: 0372-352 36

Kontor: Lagan

roger.unbeck@skogsplantor.se

Lisa Halvardsson

Lisa Halvardsson

Kundansvarig, föräldraledig

Mobil: 070-209 24 88

Kontor: Sunne

Område: Värmland, Dalsland, Bohuslän och Norge

lisa.halvardsson@skogsplantor.se