Norra Sverige

Tomas  Jansson

Tomas Jansson

Kundansvarig

Telefon: 090-381 19

Kontor: Vidsel plantterminal, Älvsbyn

Område: Norrbotten och Västerbotten

tomas.jansson@skogsplantor.se

Irene Sivertsson

Irene Sivertsson

Kundansvarig

Telefon: 010-544 98 55

Kontor: Östersund

Område: Västernorrland och Jämtland

irene.sivertsson@skogsplantor.se

Emil Linell

Emil Linell

Kundansvarig

Telefon: 010-544 98 76

Kontor: Hedemora

Område: Dalarna och Gävleborg

emil.linell@skogsplantor.se

Erika Sparrman

Erika Sparrman

Kundansvarig skogsvårdsuppdrag

Telefon: 010-544 95 78

Kontor: Östersund

erika.sparrman@skogsplantor.se

Anna Berglund

Anna Berglund

Kundansvarig

Telefon: 010-544 95 60

Kontor: Lycksele

anna.berglund@skogsplantor.se

Madeleine  Engdahl

Madeleine Engdahl

Kundansvarig, föräldraledig

Telefon: 0240-64 46 68

Kontor: Hedemora

Område: Dalarna och Gävleborg

madeleine.engdahl@skogsplantor.se

Sofie Kruse

Sofie Kruse

Kundansvarig skogsvårdsuppdrag, föräldraledig

Telefon: 010-544 95 37

Kontor: Älmfors plantskola, Edsbyn

sofie.kruse@skogsplantor.se